Оформлення вітрин

Вітрина магазину є його лицем і першим, на що потенційний покупець звертає увагу. Стильно оформлена вітрина створює настрій та образ магазина. Унікальний дизайн впливає на підсвідомість покупця, приваблює людей та доносить необхідну інформацію. Вітрина – це додаткова рекламна площа, яку ми радимо використовувати для процвітання вашого бізнесу. Скористайтесь нашою послугою з оформлення вітрин магазинів в Ужгороді та теренах Закарпаття. Поклейка вітрин оракалом та оформлення магазинів уже давно стали класикою в зовнішній рекламі та довели свою ефективність. Як правило оформлення вітрин магазину може бути або у вигляді нанесення самоклеючих плівок на всю площу вікна, або ж методом аплікації вирізаних окремо самоклеючих букв та зображень.

Якщо ж поверхня вікна служить джерелом освітлення приміщення то здійснити його суцільну поклейку можна за допомогою спеціальних перфорованих самоклеючих плівок One Way Vision з світлопроникністю 50%. Метод оформлення перфоплівкою дозволяє наносити зображення на зовнішню сторону вікна, зберігаючи при цьому його високу світло пропускну здатність. Зовні на вікні буде чітко видно надруковане зображення. З середини вікно виглядатиме прозорим та чудово пропускатиме денне світло в приміщення.

Фахівці студії «РЕД» знають усі секрети успішного оформлення вікон магазину і готові запропонувати найбільш креативні ідеї оформлення торгових об’єктів та брендування вітрин в Ужгороді.