(095) 260 80 63

Поліграфія Ужгород

Оперативний цифровий друк та офсетна поліграфія у самому центрі Ужгорода


Цифровий друк – це максимально стислі терміни виконання, а отже більші можливості для наших клієнтів. Власна оперативна цифрова поліграфія студії РЕД в Ужгороді, дозволяє дійсно оперативно здійснювати друк реклами. Замовлення виконується протягом одного дня. А у разі готового макету, така продукція як візитки, флаєри, афіші, цінники, листівки меню, може бути надрукована навіть на протязі 1 год. Для тих хто бажає підкреслити свій статус у нас є особлива пропозиція – виготовлення креативних візиток, друк журналів, ексклюзивних листівок, дизайнерських коробочок та інших нестандартних виробів. Для цього у нас представлений широкий вибір паперу та дизайнерського картону.

Зверніть увагу! За допомогою друку на цифровому лазерному принтері ми можемо надрукувати будь яку поліграфічну продукцію навіть найменшим тиражем. Ціни на цифровий друк прораховуються індивідуально, оскільки кожне замовлення відрізняється за своїми характеристиками. Для уточнення цін вкажіть назву продукції, її розмір, бажаний матеріал та тираж.

Для друку поліграфії великими тиражами, коли мінімальна кількість вимірюється в 1000 екземплярів, ми використовуємо офсетний друк. Сюди можна віднести друк усієї листової рекламної продукції: від візитки до журналу. Офсетний друк користується надзвичайною популярністю в рекламній індустрії. Сприяє цьому його низька ціна і висока якість. Середній термін виготовлення 2-3 дні. А методи пост обробки друкованої продукції повною мірою задовольнять вимоги наших клієнтів.

На шляху поставлених в цілей, студія «RED» завжди готова надати своїм клієнтам професійні послуги по друку поліграфії в Ужгороді. Телефонуйте або пишіть на e-mail. Виконаємо ваше замовлення в найкоротші терміни.