(095) 260 80 63

чому економити на рекламі так дорого

Реклама, в широкому розумінні - інструмент маркетингової діяльності та способів комунікації. Не більше і не менше. Цей закон працює для будь якого великого чи малого підприємства. Без реклами важко побудувати працюючий і високодохідний бізнес, неможливо уявити його ефективне функціонування. Це його складова. Якщо у вас є мета в бізнесі і ви маєте величезне бажання створити щось своє оригінальне і неповторне, ось вам наша щира порада: не намагайтеся робити все

Детальніше: Чому економити на рекламі так дорого?  

дерев'яна вивіска Ужгород З метою захисту архітектурно-історичного надбання міста та для поліпшення його естетично-художнього вигляду, рішенням Ужгородської міської влади від 22 липня 2011 року було прийнято новий Порядок встановлення вивісок в Ужгороді. Документ містить усі норми, що регулюють основні питання зовнішньої реклами. Насамперед це стосується центральної частини міста (вул. Корзо, Волошина, Духновича, пл. Корятовича, пл. Театральна та прилеглі вулиці).

Детальніше: Порядок встановлення вивісок в м. Ужгород  

Вам подобається, коли замовлення виконуються оперативно? Коли вас розуміють з першого слова? Коли вам раді і над вашими замовленнями працюють на хвилі чудового настрою? А нам подобається працювати над цікавими завданнями і з адекватними людьми. Іншими словами, комфортно працювати з постійними замовниками. За комфорт ми готові платити :)

Детальніше: Для постійних клієнтів - особливі умови