(095) 260 80 63

Виробництво вивісок В Ужгороді

Виробництво вивісок В Ужгороді

Вивіска – неодмінний атрибут вашого бізнесу, лице організації, візитна картка офісу, магазину, ресторану... Вона красномовно «розповідає» про вас, вражає, зацікавлює, привертає увагу і як магніт підсвідомо притягує клієнтів.

Ідеальна вивіска виконує одночасно дві важливі функції: інформаційну та іміджеву. Хороша вивіска – ефективний рекламний інструмент, що рекламує вас 24 години на добу. Студія «RED» працює для того, щоб це було дійсно так. Ми виготовляємо вивіски на замовлення в Ужгороді. Усі операції виконуємо на своєму обладнанні. Використовуємо передові матеріали.

За своїми конструктивними особливостями вивіски можна розділити на три групи: плоскі (з листового матеріалу), світлові короби (лайтбокси) та об’ємні букви. Кожна з них має свої технічні характеристики зумовлені способом використання та експлуатації. Для студії РЕД немає обмежень у виробництві – ми проектуємо та власноруч виготовляємо будь які рекламні конструкції.


Лайтбокс - світловий або не світловий короб

Вивіска у формі об’ємного короба є простою та економною у виконанні. Може містити підсвічувальні лампи, а може бути й не світловою. Але навіть такій простій конструкції можна надати витонченого та неповторного вигляду. Особливо, якщо поєднати в коробі комбінований з додатковими елементами дизайн. Адже світловий короб не обов’язково і не завжди повинен бути прямокутний. Дизайн світлового коробу може набувати різних геометричних та стилістичних форм, залежно від ескізів замовлення. При розробці елементів зовнішньої реклами ми враховуємо відповідність фірмовому стилю, візуальний ефект, місце розташування, спосіб монтажу тощо.


Об’ємні літери

Найбільше у нашому досвіді ми виготовляємо вивіски з об’ємних букв. Це надзвичайно поширений вид зовнішньої реклами. Він підійде для більшості фасадів, вхідних груп та інших будівель. Ціна такої вивіски звичайно на порядок вища від лайтбоксу. Але, рівно настільки ж естетична складова та візуальний ефект будуть на порядок вищими. Об’ємні букви можуть виготовлятися з ПВХ, композитного матеріалу, дерева, акрилу та пінопласту. Можуть бути світловими або ж не світловими. Також відрізняються способи підсвічування та монтажу: літери можна монтувати безпосередньо на фасад чи на каркас, або ж вони можуть бути частиною цілої конструкції.


Вивіски з дерева – нове забуте старе

У виготовленні вивісок ми демонструємо якісно новий підхід. Студія реклами «RED» довела, що вивіска – це не обов’язково букви з пластику та лампи. Новий тренд Ужгорода – вивіска з дерева. По своїй вартості дерев’яна вивіска майже не відрізняється від її аналога з пластику. А от в ексклюзиві й естетиці однозначно перевершує. Кожна буква та елемент вирізається з дерева окремо. В якості матеріалу, як правило використовуємо єврощит. Для підсилення ефекту на кожну дерев’яну літеру накладаються букви вирізані з міді. Сюди можна додати контражурне підсвічування. Разом ця композиція виглядає стильно та елегантно. Такий виріб одразу вигідно виділяється на фоні інших. Крім того, згідно з правилами до зовнішньої реклами в історичній частині міста Ужгород, виріб з натуральних матеріалів погоджують швидко і без зайвих запитань. Воно й не дивно тому, що такий шедевр рекламного мистецтва як дерев’яна вивіска найбільш вдало вписується в архітектуру старого міста.